GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bålskål 4674789
nr 467 4789
Bålskål
Kina [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] dia 41
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 maj 2007
kl 16:01:08
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr